O Krawatach
Krawaty jedwane

Różnorodność


Tworząc produkty marki Franz GL bardzo duże znaczenie ma dla nas wyjątkowość naszych klientów, dlatego szyjemy tylko małe ilości krawatów i staramy się przy tym tworzyć kilka wersji kolorystycznych, dzięki czemu ubrania naszych klientów mają indywidualny charakter. Z jednego rodzaju tkaniny najczęściej szyjemy krawaty również w dwóch szerokościach; w wersji klasycznej 8,5 cm oraz wersji slim 6,5 cm.

Jakość


Do produkcji krawatów używamy tylko naturalnych tkanin najwyższej jakości. Są to jedwabie, lny, wełny wyprodukowane we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Wypełnienie krawatów jest wełniane lub podwójne wełniane i bawełniane
Podszewki krawatów, jeżeli nie są z tkaniny głównej krawata (self-tipped), to są to jedwabie lub wełny pochodzące z Włoch lub Wielkiej Brytanii.


Produkcja


  Wszystkie nasze krawaty są szyte ręcznie w Polsce. Główny szew krawatów wykonany jest jednym kawałkiem grubej jedwabnej nici zakończonej z jednej strony charakterystyczną pętelką. Nadaje ona krawatowi elastyczność i pozawala powrócić mu do swojej formy.
                                            

Krawaty jedwabneKrawaty jedwabne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl