O nas


Marka Franz GL powstała, aby tworzyć dla swoich klientów wyjątkowe dodatki najwyższej jakości.  Dlatego tkaniny, których używamy pochodzą od najlepszych dostawców z wieloletnią tradycją – obecnie są to producenci z Włoch i Wielkiej Brytanii. Szukamy nie tylko jakości, ale również niepowtarzalnych wzorów i kolorów, łączących w sobie klasykę z lekkością i odwagą. Odwiedzamy producentów, poznajemy historię firm, proces produkcyjny, tkaniny i jeżeli „to jest to” nawiązujemy współpracę.

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do niepowtarzalnych i wyjątkowych krawatów, poszetek, much i innych dodatków. Dlatego też, szyjemy ręcznie tylko po kilka sztuk poszczególnych produktów, a większość dostępnych w sklepie poszetek została zaprojektowana przez nas. Nasze dodatki sprawiają, że ubiór nabiera nowego wymiaru a jego właściciel wygląda elegancko, czuje się wyjątkowo i może podkreślić swoją osobowość – tak mówią nasi Klienci, a my cały czas pracujemy nad tym żeby nasi Klienci byli zadowoleni i czuli, że to co noszą zostało stworzone z myślą właśnie o Nich.

Krawaty szyjemy ręcznie z najwyższej jakości tkanin naturalnych takich jak jedwab, len czy wełna – podszewki i wypełnienia również są naturalne - a główny szew krawata został wykonany przy użyciu jedwabnej grubej nici zakończonej charakterystyczną pętelką. To wszystko sprawia, że krawaty uszyte przez nas bardzo dobrze się wiąże, a po rozwiązaniu odzyskują swój kształt.

Poszetki są obszywane ręcznie i tak jak muchy i krawaty wykonane z najwyższej jakości naturalnych tkanin takich jak jedwab, len, wełna.

Wszystkie nasze produkty zostały uszyte w Polsce.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl